З 29 травня по 15 червня  2018 року при Сосонському НВК працював відпочинковий табір з денним перебуванням   "Сонечко".

Табір у своїй роботі керувався Конституцією України, Законами України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про  забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення». Табір здійснював свою роботу відповідно до Положення про відпочинковий табір з денним перебуванням.

Для дітей було  створено  всі умови для гарного та незабутнього відпочинку, добровільної участі у різних справах, вільного вибору занять, справ для душі.

Педагогічна діяльність дитячого табору була спрямована на повноцінний розвиток та оздоровлення дітей, тому планування роботи літнього пришкільного табору здійснювалася відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів і здібностей дітей, з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей та стану здоров’я з використанням різноманітних організаційних форм роботи, які сприятимуть реалізації змістовного дозвілля дітей.  

З цих основних міркувань і була визначена тематика днів: «Світ моїх прав», «До таємниць природи», «День охорони дитинства», «День ерудитів», «День мандрівок», «Плекаймо паростки талантів», «За здоровий спосіб життя», «Мій край – моя історія жива», «День книги», «День охорони довкілля», «День безпек», «День казки», «День табору».

 Відбулися такі конкурси та змагання: «Містер табору», «Веселі старти», «Казковий квест», конкурс малюнків «Світ очима дитини», конкурс «Кращий ерудит», конкурс «Природа і фантазія», вікторини «Моя країна – Україна», «Формула здоров’я», змагання з шашок та інші.

Протягом відпочинкового періоду проведено 2 екскурсійні поїздки дітей. 5 червня відбулася подорож до міста Охтирки. Дітки відвідали пожежну частину, побували на екскурсії у краєзнавчому музеї, погуляли у парку біля МКЦД «Кнєжа», зупинилися біля пам'ятної стіни Героїв Небесної Сотні і воїнів АТО та пам’ятника  героям, які загинули за Свободу та Незалежність України. 11 червня відбулася поїздка до м. Тростянець. Діти ознайомилися з історичними, архітектурними пам’ятками міста. Відвідали Круглий двір – унікальну пам’ятку архітектури XVIII cтоліття, музей шоколаду, картинну галерею.

Оздоровлення проводилося  також і для дітлахів дошкільної групи. Для маленьких діток школярі підготували казкову виставу «Червона шапочка», разом проводили спортивні змагання, їздили на екскурсії.

Педагоги постійно намагалися забезпечити добрий емоційний настрій, почуття гри та романтики, стимулювали творчий розвиток особистості через впровадження активних форм роботи. Всі види виховної діяльності  здійснювалися відповідно до режиму дня та з обов’язковим дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.