У шкільному житті, сповненому новими знаннями і цікавими подіями, виникають ситуації приниження чи знущання з однокласників, молодших школярів. Ця проблема у всьому світі має назву «булінг», її потрібно вирішувати усім дорослим.

За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Причому, найбільш вразливими до булінгу є сором'язливі, зі зразковою поведінкою діти, а також діти, які, в силу різних життєвих обставин, «замкнуті в собі», закриті для спілкування.

Міністерство юстиції України розпочало активну інформаційну роботу #СтопБулінг, адже діти мають право на безпечне дитинство.

В   умовах  розбудови  України  як  суверенної  держави  перед  школою  стоїть  складне  і відповідальне завдання – виховати високоморальне, національно свідоме підростаюче покоління, патріотів  своєї  Батьківщини, спадкоємців  і  продовжувачів прогресивних  національних традицій.

Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі віддають данину Миру. У 2002 році свято запровадили і в Україні. Навряд чи хтось підозрював, що воно стане найважливішим для нас через якийсь десяток років. Сьогодні мир у рідній  країні – найзаповітніше бажання усіх українців, котре ми висловлюємо згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята долучилася й наша школа. Дітки виготовили паперових голубів та символічно випустили їх у небо з побажанням миру рідній Україні.

З 29 травня по 15 червня  2018 року при Сосонському НВК працював відпочинковий табір з денним перебуванням   "Сонечко".

Табір у своїй роботі керувався Конституцією України, Законами України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про  забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення». Табір здійснював свою роботу відповідно до Положення про відпочинковий табір з денним перебуванням.

Ось і пролунав останній дзвоник, який сповістив про закінчення навчального року та початок літніх канікул. Побажаємо всім гарного відпочинку та яскравих вражень, щоб з новими силами повернутися до школи восени. Особливо хочеться привітати наших випускників дошкільної групи "Сонечко" - Біданець Таю, Кузьменко Машу та Цебенка Єгора, які 1 вересня сядуть за парти вже Нової української школи. Побажаємо їм радісно пожинати плоди складного та цікавого освітнього життя. А вчителям і вихователям - терпіння, наснаги та нових творчих злетів!

23 березня у школі пройшов тематичний день «Книга – наш друг та порадник». День розпочався з ранкового кола. Дітям було запропоновано відгадати предмет, який знаходився у чарівній торбинці (книжку).  Дуже цікаво дітям було дізнатися про історію виникнення книжки. Діти проводили досліди з папером: згинали його, рвали, розглядали папір  через лупу, змочували, порівнювали властивість різних видів паперу. Також діти складали прислів’я  про книгу, розв’язували логічні задачі, читали та опрацьовували оповідання Остапа Вишні «Любіть книгу!». За допомогою вчителя було створено перший наш лепбук. День минув швидко, непомітно. Було цікаво, повчально, весело.

19 грудня учні нашої школи взяли участь у святі з нагоди відкриття районної новорічної ялинки. Спочатку діти відвідали виставку новорічних прикрас з нетрадиційних матеріалів. Серед представлених на виставці матеріалів були  також роботи наших учнів.